Kontakt | Meble wypoczynkowe Krzystek

Zapraszamy na nowe stoisko firmowe
ul. Krakowska 1a Kalwaria

KRZYSTEK – NOWOCZESNE MEBLE WYPOCZYNKOWE

Krzystek Logo

Szukasz ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, które urzekają nie tylko ciekawym designem, ale także solidnością wykonania? Interesują Cię wysokiej jakości meble ze skóry, które będą służyć całej Twojej rodzinie przez lata? KRZYSTEK to Twój najlepszy możliwy wybór! Obsługujemy Klientów indywidualnych i firmowych z całej Polski – Krakowa, Katowic, Warszawy i wielu innych miast w naszym kraju. Na każdy produkt udzielamy aż dwóch lat pełnej gwarancji!

34-130 Kalwaria Zebrzydowska (ok. 35 km od centrum Krakowa)
ul. Kościuszki 27

NIP 551-100-14-86

numery kontaktowe: 604-442-873 lub 606-728-764
telefon stacjonarny/FAX: (33) 87-25-275 (prosimy o kontakt w godzinach wieczornych)

adres e-mail: mkrzystek.meble@gmail.com

Wybierz firmę, która od ponad dwóch dekad buduje pozycję lidera w branży meblarskiej. Czym możemy się pochwalić? KRZYSTEK to tysiące zadowolonych Klientów, ambitni i fachowi pracownicy, projektanci z ogromną wyobraźnią – znający najnowsze trendy i rozwiązania w tworzeniu ekskluzywnych mebli wypoczynkowych. Mamy jasno wyznaczone cele, do których realizacji dążymy każdego dnia.

Sprawdź, gdzie prowadzimy dystrybucję. Jesteśmy w całej Polsce, aby spełniać Twoje oczekiwania.


Wyświetl większą mapę

Ekskluzywne meble skórzane, meble wypoczynkowe na wymiar Kraków, ekskluzywne narożniki Katowice, meble skórzane Katowice, meble wypoczynkowe funkcją relax Katowice, meble wypoczynkowe na wymiar Kraków, meble ze skóry Kraków, narożniki na wymiar i skórzane Warszawa, nowoczesne meble wypoczynkowe Kraków