Meble do salonu - producent mebli wypoczynkowych | Krzystek

Zapraszamy na nowe stoisko firmowe

ul. Krakowska 1a Kalwaria

Meble wypoczynkowe

 

Meble Krzystek

Producent ekskluzywnych mebli wypoczynkowych na wymiar – KRZYSTEK

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją. Swoją przygodę z projektowaniem nowoczesnych mebli wypoczynkowych rozpoczęliśmy już w 1993 roku. Nasza siedziba mieści się nieopodal Krakowa – w Kalwarii Zebrzydowskiej. Przez okres ponad 20 lat stale zbieramy nowe doświadczenia w tworzeniu nowych wzorów wysokiej jakości mebli ze skóry.

 

Produkty KRZYSTEK są bardzo cenione na rynku meblowym – nie tylko za wygodę i komfort użytkowania, ale także za modernistyczny styl. Nasze wyroby charakteryzują się również ciekawym wzornictwem. Wyznacznikami codziennej pracy są dla nas solidność oraz precyzja. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy obecni w wielu renomowanych salonach, dystrybuując meble nie tylko na terenie Krakowa, ale i całej Polski.

Systematycznie wzbogacamy asortyment, starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Oferujemy nie tylko ekskluzywne meble wypoczynkowe (z tzw. funkcją relax), ale także narożniki na wymiar czy różnego typu meble skórzane jak np. pufy i zestawy 3+2+1. Gwarantujemy transport na terenie województwa małopolskiego (przede wszystkim Kraków i okolice), ale również innych rejonów kraju, m.in. do Katowic czy Warszawy.

Realizujemy również nietypowe zamówienia – począwszy od wyposażania dyskotek, pubów czy restauracji, aż do wszelkiego rodzaju budynków użyteczności publicznej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami! Skorzystaj z formularza, który pozwala na samodzielny dobór mebli, ich kolorystyki oraz obicia. Przekonaj się, że nasze meble zmienią wnętrze Twojego mieszkania.

UWAGA!
Proponujemy raty 10 x 0%.

Zainteresowany?
Zadzwoń teraz i dowiedz się więcej: 604-442-873.

 

Ekskluzywne meble skórzane, meble wypoczynkowe na wymiar Kraków, ekskluzywne narożniki Katowice, meble skórzane Katowice, meble wypoczynkowe funkcją relax Katowice, meble wypoczynkowe na wymiar Kraków, meble ze skóry Kraków, narożniki na wymiar i skórzane Warszawa, nowoczesne meble wypoczynkowe Kraków